RALİLA TALKIM ELMA SİRKESİ

ralila,talkım,elma,sirke
Ürün Kodu : RALILA1
140,00 TL
 Listeme Ekle

Ralila Organik Talkım aşısız tür Elma Sirkesi

 

Arındırıcı gücü yüksek bir sağlık ürünüdür. Vücudun yağ, mukus ve balgam bölgelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlayarak sağlığımızı düzene sokar. Karaciğer, Böbrek gibi vücudun hayati organlarının alkali dengesini koruyarak sağlıklı yaş almayı sağlar.

Ralila Organik Talkım Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesi Potasyum vücut içinde eskimiş dokuların yenilenmesi için esastır. Nasıl kalsiyumun kemikler ve dişler için önemi varsa, potasyum da yumuşak dokuların onarımı için çok önemlidir

Diyabet, Obezite, Egzama, Varis, Selüloit, Kolesterol, Astım, İshal, Saman Nezlesi, Kalp Yanması, Yüksek Kan Basıncı (Tansiyon), Böbrekler, Akne, Mantar Enfeksiyonları rahatsızlıklarında kullanılan bir sağlık ürünüdür.

Metabolizmanın sağlıklı işleyişini sağlayarak, sağlıklı bir ömür sağlar,

Başta Karaciğer, Böbrekler ve damarlar olmak üzere vücudu detoks eder, karaciğer yağlanmasını, göbek ve bel çevresindeki yağlanmayı giderir.

Diyabetli hastaların günde 1 yemek kaşığı, elma sirkesi tüketerek daha düzenli kan şekeri değerlerine sahip oldukları araştırmalarla desteklenmektedir. Diyabetli hastalarda iyi kolesterol olan HDL seviyesini de arttırdığı gözlenmektedir.

Soğuk algınlığında ve boğaz enfeksiyonlarında kullanıldığında hücre yenilenmesi özelliği nedeniyle çabuk iyileşme sağlar.

İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesinde etkilidir.

Uyku bozukluklarının giderilmesini sağlar, kulak çınlamasını önler.

Saçların kepek sorunlarının giderilmesinde kullanılır, saç hücrelerinin canlanmasını sağladığından saçların gürleşmesinde etkilidir. Saçlar ıslakken diplere uygulanıp 2 dakika beklenir ve durulanır. Her banyoda yapılabilir.

Kabızlığı giderir. Sindirim sisteminin düzenli işleyişini sağlar. Mide asidinin dengesini sağladığından, mideyi yatıştırır.

Fazla kilolar için kullanılmak istenirse, mutlaka, yemeklerden önce alınmalıdır.

 

Kullanımı

 

Günde 3 kez aç olarak 2 çorba kaşığı alınır. Günde toplam 6 kaşık Talkım, bağışıklık sistemini güçlendiren, salgın rahatsızlıklardan koruyan, sağlıklı ömür sağlayan şifalı bir sağlık ürünüdür.

Gün içerisindeki öğünlerde alınamaması durumunda, her sabah 1/3 çay bardağı içilmesi sağlıklı yaşamak için en iyi seçimdir.

Yemekten önce bir yemek kaşığı Organik Talkım, Doğal Aşısız Tür Elma Sirkesi ve su karışımı alındığı zaman ishali ve sindirim rahatsızlıklarını önlediği gözükmektedir.

Organiktir, hiçbir katkı maddesi içermez. UV ışığından korumak için karanlık yada loş bir dolapta saklayınız.