Hande Polat Babassu Oil Saç Bakım Yağı 75 ml.

Ürün Kodu : HPSAC1
260,00 TL
 Listeme Ekle

Durulama gerektirmez.

Babassu Yağı, Organik Argan Yağı ve Organik Jojoba gibi pek çok değerli besleyici yağ ihtiva eden Hande Polat Saç Bakım Yağı Saçlarınıza Derinlemesine Nüfuz Ederek Ekstra Parlaklık ve Yumuşaklık Kazandırmak İçin Geliştirilmiş Bir Üründür.

Bu ürün saçlarınızı ağırlaştırmadan besler ve saç tellerinizi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak için yardımcı olur. Ayrıca saçlarınızın elastikiyetini artırır ve saç yapısını yeniler, elektriklenmeyi önler. Bu şekilde kusursuz bir  bakım sunar. Phyto Complex AHL ve organik argan yağı içeriği ile Omega 3 ve omega 9 yağ asitleri, saç telive kökleri tarafından hızla emilerek zarar görmüş yıpranmış saçı onarmaya ve yenilemeye yardımcı olur. Böylelikle dönemsel saç dökülmelerine karşı da etkilidir.

Hande Polat durulamasız saç bakım yağı daha hızlı ve kolay fön işlemleri için yardımcı olurken, bu yıpratıcı işlemin saçlarınızı olumsuz bir şekilde etkilemesine yardımcı olur.

Aktif Bileşenler:

Cyclopentasıloxane,Cyclopentasıloxane, Organik Argan yağı, Babassu yağı, Jojoba yağı,Üzüm çekirdeği yağı, Kayısı yağı, Buğday yağı,Hexyl cinnamal,Sakicylate,Citronellol,Hydroxycitronellal, Linalool
 

*SLS/SLES, Paraben ve Koruyucu içermez.

Önerilen Kullanım Şekli:

İstenilen miktarda yağı avucunuzda yayın. Nemli ya da kuru saça -saçın tamamına yayarak- uygulayarak durulamadan kullanabilirsiniz.

* Gözle temas etmesinden sakınınız. Gözle teması halinde bol su ile yıkayınız.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.